Loading...
Trans-Bus Wieluń Sławomir Grabowski

Przewozy turystyczne krajowe i zagraniczne

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i za granicą. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, szkół jak i zakładów pracy. Dysponujemy autokarami i busami wysokiej klasy z doskonałymi kierowcami, przygotowanymi do obsługi klientów biznesowych.

Proponujemy:
- przewóz osób w kraju i zagranicą,
- wycieczki w kraju i zagranicą,
- wycieczki szkolne - zielone szkoły,
- przewozy na targi i wystawy,
- obsługę transportową konferencji (konferencje),
- obsługę transportową wesela,
- obsługę transportową imprez sportowych,
- obsługę firm - wycieczki dla zakładów pracy,
- dowóz dzieci do szkoły i zajęcia sportowe, zawody,
- dowóz pracowników do pracy

Nasi kierowcy swym doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą gwarantują Państwu bezpieczną podróż, miłą atmosferę i wysoką jakość wykonania usługi. Niezawodne pojazdy zaś gwarantują, że dojedziecie Państwo komfortowo i bezpiecznie do wyznaczonego celu. Współpracujemy z wieloma innymi firmami transportowymi dlatego jesteśmy w stanie zrealizować przewóz dowolnej liczby pasażerów. Cena naszych usług uzależniona jest od ilości przejechanych kilometrów oraz od czasu potrzebnego na jej wykonanie. Przy niewielkiej ilości kilometrów koszty usługi wyceniamy ryczałtowo.

Kompetencje
  • Od 15 lat na rynku transportowym.
  • Ponad 20 lat doświadczenia w przewozach osób.
  • Transport zorganizowany od 5 do 50 osób.
  • Kierowcy z dużym doświadczeniem w transporcie osób.

Wynajem autokarów i przewóz osób

Wynajem autokarów i przewóz osób na terenie kraju oraz zagranicą jest głównym profilem naszej działalności. Dysponujemy nowoczesnymi autokarami marki Van Hool, Bova, Iveco. Autobusy są bogato wyposażone zapewniające wysoki komfort nawet podczas długich podróży.

Wynajem busa z kierowcą

Wynajem busów z kierowcą jest doskonałym rozwiązaniem przewozu niewielkich grup osób. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, instytucji publicznych i firm. Przewóz osób busami znajduje zastosowanie najczęściej podczas wyjazdów integracyjnych, małych wycieczek szkolnych, transferach na lotnisko oraz przewozach gości weselnych. Zachęcamy do zapoznania się z całą flotą naszych pojazdów.

Nadal nie wiesz czy warto wybrać nasza firmę "Transbus Przewóz osób Sławomir Grabowski" ?

Jeśli nadal nie wiesz czy warto skorzystać z naszych usług przewozu osób, zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.